خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

احدی:جامعه پینگ پنگ بلا‌تکلیف است

  مهران احدی در گفتگو با خبرنگار سایر حوزه‌های گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد:‌ یک حسن بزرگ در رقابت‌های باشگاهی امسال آن است که مانند سال‌های گذشته، ‌تنیس روی‌میز یک یا دو قطبی نیست، در رقابت‌های امسال چند تیم نزدیک به هم هستند و به همین دلیل در همه بازی‌ها احتمال شکست یا پیروزی وجود دارد.
   
  وی در ادامه افزود:‌ در دو بازی مقابل رقبای اصلی خود به برتری دست یافتیم و حتی دانشگاه آزاد را با نتیجه 6 بر یک بردیم تا حتی در بازی برگشت هم خیالمان راحت باشد. علاوه بر آن هم اکنون در صدر‌ جدول هستیم.
   
  وی در ادامه گفت: متأسفانه تنها در یک بازی خوب نبودیم که حریفان در آن بازی فوق‌العاده بود و آن هم در مقابل صنعت نفت آبادان بود که شکست خوردیم.
   
  بازیکن تیم پتروشیمی اعلام کرد: ‌شرایط بسیار خوبی در مسابقات دسته برتر داشتم و از لحاظ شرایط بازی خوب هستم حالا هم سعی دارم بیشتر استراحت کنم و از کار‌های حاشیه‌ای بپرهیزیم.
   
  احدی در خصوص اوضاع نا‌مناسب جامعه پینگ پنگ برای حضور در مسابقات جهانی مالزی و انتخابی المپیک اظهار داشت: با احترام بسیار زیادی که برای مسئولان به خصوص سعادتمند قائل هستم،‌ باید بگویم این بلا‌تکلیفی در جامعه امروز پینگ پنگ باعث می‌شود هر روزی شانس ما برای موفقیت کم شود. به هر صورت هر زمان که حکم مهرداد علی‌قارداشی صادر شود و وی به راس امور بیاید ممکن است نظرات جدیدی داشته باشد و همین مسائل در حال حاضر ما را از اهدافشان بسیار دور کرده است.
   

  این مطلب تا کنون 11 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بازی ,
  احدی:جامعه پینگ پنگ بلا‌تکلیف است

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر