خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اختیار تام ندادند، من هم استعفاء دادم

  مهدی تکابی به خبرنگار سایر حوزه های گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: چند وقت پیش ابلاغی از طرف رئیس فدراسیون و دبیر فدراسیون به من برای اجرای طرح هوپس اختیار تام دادند. من هم بر این اساس هیأت رئیسه، کمیته فنی را مشخص کردم و زمانی که کارشناسان کلیت طرح مورد نظر را دیدید بسیار استقبال کردند حتی نایب رئیس آسیا و مسئول توسعه آسیا استقبال زیادی کردند و گفتند که این طرح یکی از مهمترین طرح های استعدادیابی در جهان خواهد بود اما پس از این ماجرا در صحبتی که با دبیر فدراسیون داشتیم گفتند که مربیان و افراد مورد نظر برای حضور در طرح هوپس را خودمان انتخاب کرده ایم و نیازی به کمیته فنی نیست.
   
  وی در ادامه افزود: بر همین اساس چون این صحبت ها برخلاف توافقات بود و برای حفظ حرمت اعضای کمیته فنی که انتخاب شده بودند بنده استعفا دادم و کنار کشیدم. به هر صورت اختلاف نظر در همه جا پیش می آید و کارکرد و عملکرد بنده در چهار سال گذشته در خدمت رسانی به جامعه پینگ پنگ و شهر اصفهان مشخص است.
   
  دبیر فدراسیون نظر خودش را دارد و نظرهای ما با هم یکی نیست و به همین دلیل نمی توانم این کار ادامه دهم. 
   
  به هر صورت بری فدراسیون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم این اختلاف نظرها به نفع جامعه پینگ پنگ باشد.
   
  رئیس هیأت تنیس روی میز اصفهان در خصوص اظهارات رئیس فدراسیون گفت: من به ریاست فدراسیون نامه ای مبنی بر استعفایم نوشته زیرا زمانی که می خواستند بنده را مسئول این طرح کنند نامه ای به من ابلاغ کرده بودند.
   
  به هر صورت قارداشی می تواند با این طرح موافقت بکند یا نکند اما من تنها با شرایطی حاضر به کار هستم که تمام اختیارات را داشته باشم و به گونه ای نباشد که کسی زحمت بکشد اما فردی دیگر نفرات را انتخاب کند.
   

  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فدراسیون ,رئیس ,صورت ,بنده ,دبیر ,کمیته ,دبیر فدراسیون ,جامعه پینگ ,رئیس فدراسیون ,
  اختیار تام ندادند، من هم استعفاء دادم

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر