جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

خوش‌بینی نوشاد عالمیان به نتایج المپیک ریو

  به گزارش ایسنا، نوشاد عالمیان درباره آخرین وضعیت تمرین خود، بیان‌ کرد: هنوز تمرینات پر فشاری را پشت سر می گذاریم تا روز مسابقه فرصت داریم که کمی استراحت کنیم و فکر می‌کنم در  المپیک نتایج خوبی داشته باشیم چون خوب و با انگیزه تمرین کردیم. ان‌شاء‌الله همه چیز دست به دست هم می‌دهد تا آنجا بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم.

  عالمیان با اشاره به این که دومین  المپیک خود را تجربه می‌کند، تصریح کرد:  المپیک برایمان مانند مسابقات دیگر است و استرس ندارم. البته رویداد سختی است چون نفرات برتر جهان در آن حضور دارند، اما همان طور که گفتم برایمان مانند سایر مسابقات است و سعی می‌کنم بدون استرس کارم را انجام دهم.
  ملی‌پوش تنیس روی میز ایران در پاسخ به این پرسش که چقدر متفاوت از چهار سال‌ قبل در  المپیک ظاهر می‌شود، خاطر نشان کرد: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم زیرا پیش‌بینی کردن در مسابقات تنیس روی میز سخت است. فقط سعی می‌کنم بهترین بازی خود را به نمایش بگذارم و نتیجه‌ خوبی به دست آورم.
  عالمیان در مورد توقعاتی که از او حداقل برای تکرار نتایج  المپیک لندن وجود دارد، تاکید کرد : من در  المپیک لندن نتایج خوبی گرفتم و توقعات بالا است، در ریو نیز سعی می‌کنم بهتر از  المپیک قبلی نتیجه‌ بگیریم.
  عالمیان در پاسخ به این پرسش که چقدر توانسته در کاهش استرس برادرش کمک کند، بیان‌ کرد: چیزی که تجربه کرده بودم را در اختیارش گذاشتم. به او گفتم  المپیک مانند بقیه مسابقات بوده و فقط اسمش بزرگ است. خود من دفعه اول که در  المپیک شرکت کردم فکر می‌کردم فراتر از بقیه رقابت‌ها است، اما دیدم چنین چیزی نیست.
  او در مورد جام صلح و دوستی و شکست در فینال مقابل برادرش نیز ، گفت: قبل از  المپیک مسابقه تدارکاتی خوبی بود. برادرم نیز خوب بازی‌ کرد و من را برد. او همیشه مقابل من خوب بازی می‌کند. فکر می‌کنم اگر یکی، دو مرتبه مسابقات این چنینی در ماه برگزار شود مفید باشد و بتوان پدیده‌هایی را شناسایی کرد.
   

  این مطلب تا کنون 19 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 7 مرداد 1395
  منبع
  برچسب ها :  المپیک ,خوبی ,عالمیان ,مسابقات ,می‌کنم ,نتایج , المپیک لندن ,برایمان مانند ,نتایج خوبی ,نوشاد عالمیان ,
  خوش‌بینی نوشاد عالمیان به نتایج المپیک ریو

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر