خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کسب سه برد در المپیک ایده‌آل است/ نوشاد و نیما می‌توانند به جمع 32 نفر صعود کنند

  به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، جمیل لطفه الله نسبی در مورد شرایط آمادگی بازیکنان پیش از المپیک اظهار داشت: اردوی خوبی را در چین پشت سر گذاشتیم و در مسابقات کره و ژاپن هم بچه‌ها خوب کار کردند و باعث شد رنکینگ نوشاد صعود داشته باشد. هرچند نیما سه پله سقوط کرد، اما بازیکنان هم سطح او بیش از 20 پله سقوط داشتند.

   
  خوشبختانه در اردوی تهران هم با حضور چند بازیکن کره‌ای تمرینات خوب و شادابی را پشت سر گذاشته‌ایم و از لحاظ بدنی و روحی در سطح بالایی قرار دارند. به خصوص نوشاد که اعتماد به نفس و خود باوری خود را پیدا کرده است. با انگیزه بسیار بالایی تمرین می‌کند و ضعف‌های تاکتیکی‌اش بیشتر شده است.
   
  وی در مورد پیش‌بینی اش از نتایج بازیکنان در المپیک ریو عنوان کرد: اگر بتوانیم در این دوره سه برد را کسب کنیم برای ما ایده‌آل خواهد بود. در دور مقدماتی رنکینگ‌ها پایین است، اما در جدل اصلی نفرات برتر دنیا قرار دارند و باید برای رسیدن به مرحله حذفی باید نفرات زیر 100 جهان را ببرند. پیش بینی خود من این است که هر دو به جمع 32 بازیکن صعود کنند.
   
  سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران در مورد برگزاری جام صلح و دوستی گفت: مسابقات خوبی بود. به دلیل فشار تمرینات بچه‌ها 100 درصد آمادگی را نداشتند، اما چیزهایی که از آنها خواسته بودیم را به اجرا گذاشتند.
   
  وی در مورد کم تجربگی نیما برای حضور در المپیک گفت: اولین حضور هم حسن دارد و هم عیب.حُسن اش این است که در اولین حضور چندان توقعی از شما وجود ندارد و فشار روحی و روانی کمتر است و ناشناخته بودن می‌تواند حریفان را به دردسر بیاندازد، اما عیب آن هم اینکه همین کم تجربگی و عدم آشنایی به فضا ممکن است روی شما تاثیر بگذارد.
   
  لطف الله نسبی در مورد اینکه برخلاف نوشاد و نیما عالمیان، ندا شهسواری بدون مربی می‌رود، گفت: من در جریان پیگیری‌های فدراسیون هستم و می‌دانم که چقدر تلاش کردند این اتفاق بیفتد، اما تاکنون نشده است.
   

  این مطلب تا کنون 29 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مورد ,حضور ,نیما ,المپیک ,بازیکنان ,نوشاد ,اولین حضور ,قرار دارند ,الله نسبی ,
  کسب سه برد در المپیک ایده‌آل است/ نوشاد و نیما می‌توانند به جمع 32 نفر صعود کنند

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر